Fabrika İmalat hane ve endüstriyel alanların genel temizlikleri, bakımı makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamı'na hazırlanır çalışma ortamlının temizliği iş verimliliğini artırdığı iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olartak kanıtlanmış'tır. Isparta Akademi Temizlik Şirketi olarak sizlere bu hizmeti sunuyor ve bilgilendiriyoruz.

Fabrika, Atölye, Depo temizlik için yeterli alt yapı ve ekipmanlara haiz olup Fabrika, Depo temizlikte başarılı bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Fabrika, Atölye, Depo temizlik için gereken kaliteli malzemeler ve bu malzemeleri doğru bir şekilde kullanan profesyonel ekiplerimizle çalışmaktayız. Uzun zamandır sadece Fabrika, Depo temizlik ile ilgilene ve bu konuda en iyi sonuçları alan ekiplerimiz yaptıkları çalışmalarıyla tercih ediliyor.

Fabrika - Atölye Temizliği; Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri; temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır. Fabrika temizliği dolayısıyla profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla talibiz.