Otel - Pansiyon Temizleme  Konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır. Güler yüzlü iyi hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır. Otel temizliği ve housekeeping hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize çözümler sunmaktadır.

Otel Temizliği, Konaklama seçiminde, Müşterilere dikkat ettikleri en önemli etmen sorulduğunda çoğu konuk, temizliği birincil öncelikleri olarak göstermektedir. Hizmet ve hoş tavırlar da göz önüne alınması gereken önemli unsurlardandır, ancak hiçbir şey düzenli bir oda, ışıldayan bir banyo ve temiz çarşaflar kadar etkileyici olamaz.

Otel temizlik sorumlulukları, geleneksel olarak, dahili bir sistemle yerine getirilmekteydi. En yeni teknolojiye göre uyarlanmış ekipman ve kimyasallar kullanarak işi hızlı ve güvenli şekilde sonuçlandırır. Kapsamlı housekeeping hizmetleri vermektedir. İsletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, konusunda iyi yetişmiş personeliyle Isparta Akademi Temizlik Şirketi sizlere ihtiyaçlarınıza uygun servis sunar.