Zemin yıkama ve cilalama işimiz çerçevesinde, Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktadır.

Mermer, çini, granit, seramik, pvc zeminlerin temizliği ve cilalanması, zeminin korunması ve estetik bir görünüm kazanması için periyodik zamanlarda yapılması gerekmektedir. Hizmete zemin fizibilitesi yapılarak başlanır, zemine göre makine ve cila maddesi kullanılarak; uzun ömürlü, parlayan ve kolay temizlenen zemini, Isparta Akademi Temizlik Şirketi kullanımınıza hazırlar.

Mermer Cilalama, Zemin Temizliği

Mermer cilası ve zeminlerin bakımı periyodik ve düzenli olarak siz değerli müşterilerimize istekleri doğrultusunda %80 ithal henkellever-jonson ürünlerimiz garantili veya isteğe göre garantili sözleşme yapılmaktadır. m2 olarak yapılan bu hizmet yüksek m2 olan alanlarda indirimli yapılmaktadır. Cila olarak 2 çeşit cilalar vardır.Kristalize cila ve exspert cila kullanılmaktadır. Kristalize cila makine ve çelik tel yardımı ile yavaş olarak mermere veya çini, paledyan gibi zeminlere uygulanır. Ortalama ömrü evlerde 3 yıl,işyerlerinde 6 ay veya 1 yıldır.Kullanıma bağlı olarak değişir. Expert cila daha yumuşak marley,muşamba veya parke gibi gevşek malzemeye uygulanır.Uygulanışı;cila bezi veya benzeri malzeme uygulanır.